Svornost k nálezu nelegálních zbraní na palestinské ambasádě

logo SvornostiSdružení Svornost vyjadřuje obavy nad situací kolem výbuchu v budově palestinské ambasády. Je nanejvýš podezřelé podobné používání výbušnin a přechovávání automatických zbraní bez jakékoliv konzultace s orgány hostitelské země. Dovoz na naše území byl s největší pravděpodobností realizován prostřednictvím diplomatických zavazadel. Palestinští představitelé se více než jako zástupci (de iure) svrchovaného státu, chovají jako zástupci teroristických organizací.

Požadujeme nekompromisní postoj vůči všem, kteří svoji činnost na území našeho státu spojují s trestnou činností, činností směřující k ohrožení bezpečnosti našich spoluobčanů a vůči všem osobám pohybujícím se na našem území neoprávněně. Na podobné chování podle našeho názoru existuje pouze jedna odpověď a to vyhoštění všech diplomatů státu Palestina.

Na to navazuje otázka zda by nebylo nejlepším řešením změnit usnesení vlády ČSSR č. 307  ze dne 18. 11. 1988, kterým tehdejší Československo uznalo formální existenci Palestiny.

Svornost

Tento příspěvek zařazen v rubrice naše stanoviska. Bookmark the permalink.

One Response to Svornost k nálezu nelegálních zbraní na palestinské ambasádě

  1. David says:

    Otázkou je zda-li Palestinu a kupříkladu i Kosovo nazývat vůbec státy. Za mne 100% podpora Izraeli a žádné ústupky Arabům.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam