Střelba – 9. listopadu 2011, Plzeň

strelba02_9.11.2011Naše západočeská regionální organizace, která se v rámci Svornosti vyznačuje mj. velkým zájmem o různé branně-sportovní aktivity, se často věnuje střelbě. Celkem pravidelně se účastníme různých soutěží, a to nejen v pistolových disciplínách, kde můžeme uplatnit náš střelecký, pečlivě pilovaný um.

Tentokrát jsme si vyzkoušeli např. střelbu při držení zbraně v jedné ruce, jak je běžné u závodní střelby. To lze aplikovat u standardní malorážky, ale u 9mm ráže je to už o řád obtížnější. Obdobné to bylo u rychlé střelby. Dát deset nábojů do černého v 6-8 vteřinách byl oříšek, zejména u Glocka. Udržet relativně lehkou pistoli s osou hlavně poměrně vzdálenou od osy ruky, vyžadovalo i jistou fyzickou sílu.

strelba01_9.11.2011

Už se těšíme, až budeme moci naše schopnosti poměřit na chystaném turnaji s našimi kamarády z brdské regionální organizace Svornosti.

(cw)

Tento příspěvek zařazen v rubrice Akce, Kraje, Plzeňský, sportovní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam