Výzva: Vzdejme hold osvoboditelům individuálně

Buddies of the 4th Armored Division Písek, společně se sdružením SVORNOST a s dalšími partnery, jsou nuceni tradiční program oslav osvobození Písku americkou armádou i v letošním roce omezit.

Ačkoliv jsme minulý rok doufali, že bude možné řádně připomenout historické události našeho města alespoň v roce 2021, bohužel ani letos pokračující nepříznivá epidemiologická situace nepřeje hromadným akcím ve veřejném prostoru.

Přesto budeme rádi, když se stejně jako loni veřejnost připojí k připomínce osvoboditelů alespoň symbolicky – v rámci individuálních vzpomínek, položením květin, bez veřejných shromáždění a proslovů. Tohoto scénáře se budou držet i členové Buddies Písek a Svornosti. Ve dnech 6. až 10. května 2021, ve zcela komorním duchu, vzdáme hold osvoboditelům, na těchto památných místech Písecka: http://buddies-pisek.cz/pamatna-mista-v-pisku-a-jeho-okoli/.

Tento příspěvek zařazen v rubrice Jihočeský. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam