Svornost souhlasí s ochranou hranic ČR

Debaty kolem úprav evropského azylového řízení by měly spíše vést k rozhodnutí ZRUŠIT Dublinský systém jako takový a členské státy EU by se měly vážně zabývat možností, jak upravit pohyb osob uvnitř Schengenského prostoru s ohledem na bezpečí svých občanů.
Může, ale nemusí to nutně znamenat zrušení volného pohybu osob a zboží, nicméně pokud si necháme diktovat byrokratickým aparátem komu naše země poskytne azyl, tak ztratíme další kus suverenity.
Hraniční kontroly a ostraha hranic by pro mnoho z nás bylo nepříjemným krokem, ale pokud není EU schopna zabezpečit vnější hranice Schengenu, tak je to krok logický a nutný.
Občané Evropy a České republiky si již odvykli na základní povinnosti nutné k zachování svrchovanosti země a národa a tou je ochrana hranic před nepřítelem – ač to zní ve světle humanitární katastrofy na Blízkém východě krutě a bezcitně.

Svornost

Tento příspěvek zařazen v rubrice Krátké představení Svornosti, naše stanoviska. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam