Svornost podporuje i sport – 20. října 2012, Plzeň

boxSvornost se jako moderní vlastenecké sdružení neomezuje pouze na akce související s naší – byť velmi bohatou – minulostí, ale věnujeme se i další velmi pestré činnosti. Velmi významným segmentem našich aktivit je i vzhledem k věkové struktuře našeho sdružení především sport.

Kromě pořádání vlastních akcí, se naši členové a příznivci účastní dalších veřejných sportovních událostí. Nedávno jsme se rozhodli podpořit akci sportovního klubu Atlantis Plzeň, se kterým naše sdružení, a to především prostřednictvím naší plzeňská regionální organizace, příležitostně spolupracuje.

Svornost se tak zařadila mezi sponzory a partnery boxerského turnaje, který 20. října proběhl v Plzni. Naši členové se tentokrát přímo sportovních klání nezúčastnili, přestože box je mezi plzeňskými Svornými obzvláště oblíbený. Kromě finanční podpory se členové sdružení zapojili i do konkrétní práce související s přípravou turnaje. Za svou nezištnou pomoc a nasazení jsme sklidili i slova uznání z úst prezidenta SK Atlantis.

(cw)

Tento příspěvek zařazen v rubrice Akce, Kraje, Plzeňský, sportovní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam