Společenský večer při hudbě a tanci – 17.11.2012, Plzeň

10 ... když zpěvák nemůže, pomůže publikum.17. listopadu v den 23. výročí počátku Sametové revoluce na Národní třídě a 73. výročí odporu studentstva proti německé okupaci, se sešli zástupci všech regionálních organizací našeho občanského sdružení Svornost k již 7. celorepublikovému sněmu.

Večer byl pro tuto příležitost připraven koncert  kapel z České republiky, Slovenské republiky a Polska. Jmenovitě vystoupily domácí Pilsner Oiquell, The Riot z Vyškova, ve které hraje mj. i náš člen Zdeněk a karlovarští Neparkovat vjezd. Ze zahraničních kapel jsme pak mohli na pódiu přivítat Ani krok späť ze Slovenska a polské All bandits. Celý večer jsme strávili v kruhu přátel, svých známých a dalších příznivců Svornosti při poslechu dobré hudby. Při pivu jsme probrali aktuální témata týkající se například nadcházejí přímé volby prezidenta, plánovali akce na zbytek tohoto a celý příští rok. Nevázané zábavě vévodila série sázek mezi plzeňskou a jihočeskou Svorností, adolescenti si hráli s razítkem a další přítomní se věnovali oslavám vítězství Viktorie Plzeň nad Slovanem Liberec. Každý se bavil dle svého vkusu. Ze členů Svornosti se kromě zmíněných Jihočechů a Plzeňáků koncertu zúčastnili i naši z Prahy a Brd. Škoda, že zástupci vzdálenějších regionů po sněmu spěchali domů a museli tak povedený společenský večírek vynechat.

Zbyněk Valeš

Tento příspěvek zařazen v rubrice Akce, Kraje, Plzeňský, společenské. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam