Paintball – 17. června 2012, Lhota u Plzně

paintball_lhota_17.6.2012_63Naše sportovně zaměřená členská základna celkem pravidelně pořádá nebo se účastní aktivit zaměřených zejména na různé branné disciplíny. Plzeňská regionální organizace Svornosti se tento víkend opět zúčastnila jedné ze svých oblíbených sportovních zábav – tentokrát se jednalo o turnaj v paintballu.

Turnaje se zúčastnila pětice Svorných a opět se spravedlivě rozdělila mezi obě strany. Jako vždy jsme tvořili nejúdernější (až sebevražedná) jádra obou týmů. Často to byli právě členové našeho sdružení, kteří se navzájem překvapovali při snaze eliminovat soupeře v poměrně členité budově a mnohdy do sebe šili z bezprostřední blízkosti.

Tento víkend byl paintball čistě pánskou záležitostí, čímž se stal příjemnou sportovní záležitostí. Naše zkušenosti praví, že není nic brutálnějšího, než adrenalinem napumpovaná žena, která střílí po všem, co se šustne, bez ohledu na příslušnost k týmu. Ženy tak bývají nebezpečné i svým spolubojovníkům. Nicméně i tady byla nemalá část „padlých“ obětí friendly fire (díky Majáku).

Sport je v naší regionální organizaci neodmyslitelnou součástí našich aktivit a už dnes se těšíme na plánovaný turnaj ve střelbě, ve kterém si změří síly zástupci Svorných i z ostatních regionů.

(snb)

Tento příspěvek zařazen v rubrice Akce, Kraje, Plzeňský, sportovní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam