Místopředseda Svornosti na setkání s odbojáři

Obraz6468Ve čtvrtek 4. prosince 2014 proběhla každoroční výroční schůze Českého svazu bojovníků za svobodu, základní organizace Písek.  Na pozvání předsedkyně paní Ireny Hrbáčkové, se jí i letos účastnil místopředseda Svornosti a předseda jihočeské regionální organizace Aleš Procházka.
Kromě něho byli přítomni i zástupci dalších spolupracujících organizací, jako např. Vojenské sdružení rehabilitovaných či Klub vojenských důchodců. A také předseda OV ČSBS České Budějovice Mgr. František Kubák.
Slavnostní podvečer byl věnován vyhodnocení činnosti ČSBS za uplynulý rok. Zmíněny byly i akce, kterých se účastnili naši zástupci, jako byla Terezínská tryzna, Oslavy osvobození Písecka či návštěva pracovního tábora Lety.
Aleš Procházka také jménem Svornosti poděkoval za dosavadní úspěšnou spolupráci a zdůraznil snahu o intenzivnější práci na společných tématech do budoucna.

Tento příspěvek zařazen v rubrice Akce, Jihočeský, Kraje, společenské. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam