Letní aktivity plzeňské Svornosti – léto 2013

sport-a-outdoor-aktivity_plzen_2013_31Na rozdíl od jiných regionálních organizací Svornosti byl u nás na západě Čech vždy v popředí zájmu sport a to všeho druhu. Často pořádáme vlastní sportovní akce, nebo se jako tým účastníme aktivit dalších spolků se kterými máme často velmi nadstandartní vztahy. Nejinak tomu bylo i letoší léto. Outdoorové aktivity všeho druhu nejen posilují kolektivního ducha, ale zároveň vedou i ke zvyšování již tak solidní fyzické kondice :-) .
Rádi bychom připomněli všem, že zíráním do počítače se neplodně „zabije“ obrovské množství času, o neblahém vlivu na zdraví fyzické i duševní ani nemluvě. Vysedávání na „sociálních“ sítích při komunikaci s doslova a do písmene virtuálními přáteli a neplodné diskuze, kdy nikdo nerespektuje jiný názor než svůj vlastní, je více než smutné.

(cw)

 

Tento příspěvek zařazen v rubrice Akce, Kraje, Plzeňský, sportovní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam