Adventní koncert Tomáše Hameta

Letošní předvánoční koncert Tomáše Hameta se konal v sobotu 11. prosince na již tradičním místě v Rock Sport Clubu. Dorazil jsem něco po šesté, kdy měla akce oficiálně začít. Již v tuto chvíli byl klub relativně solidně zaplněn.

Pozdravil jsem se s přáteli, za Svornost tu byl kromě mě ještě pořadatel Milan a rovněž místopředseda Tom. Ostatní členové se bohužel nemohli dostavit, koncert však svou účastí podpořila řada přátel a známých. Podle Milanových informací si Tomáše Hameta přišlo poslechnout cca 25 lidí.

Celá produkce začala zhruba o půl sedmé. Tomáš Hamet vydržel na pódiu s menšími přestávkami několik hodin, což celé osazenstvo jistě kvitovalo s povděkem. Hrál jak písně ze svých tří alb, tak i songy, které na vydání teprve čekají. Jeho tvorba je velice silně ovlivněna především vlastenectvím, křesťanstvím a s ním souvisejícím antikomunismem.

Po skončení oficiální části se Tomáš Hamet přesunul ke stolu a hrál převzaté písně, například od české legendy Karla Kryla. Odcházel jsem o půl třetí, přičemž největší vytrvalci skončili až v 6 hodin ráno.

Autor: Tomík

Tento příspěvek zařazen v rubrice Akce, Jihomoravský, kulturní. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected by WP Anti Spam